Davet

Değerli Meslektaşlarımız, Sevgili Ankemistler,

33. ANKEM Kongresinin 2-6 Mayıs 2018  tarihinde Liberty Hotels Lykia-Fethiye’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ANKEM Derneği ve Kongrelerinin multidisipliner doğasının yansımaları bu Kongre’de de yaşanacak; infeksiyon hastalıklarında tedavi, akılcı antibiyotik kullanımı ilkeleri, antimikrobiyal direnç, çocuk ve erişkin aşılama gibi ana ve güncel konularımız dahili, cerrahi ve temel tıp bilimlerinin yetkin bilim insanlarınca sunulacak ve tartışılacaktır. Açılış günümüzün klasiği Enver Tali Çetin konferansı ve ANKEM Meydanı, kahvaltılı interaktif oturumlar, genel oturum ve paneller, zengin sosyal program ile birlikte her zamanki gibi Kongremizde yer alacaktır.

Bu vesile ile, Bilimsel Kurul tarafından yapılacak değerlendirme sonrası   poster ve sözlü sunularını Kongremizde sunacak olan belirli sayıda  araştırmacıya ANKEM Derneği tarafından katılım ve konaklama bursu verileceğini de duyurmak istiyoruz.

33. Kongremizin sizlerin  katkılarıyla daha da zenginleşeceğine ve yüksek bilimsel düzey ve kalitede geçeceğine inanıyor, Kongremize sunu ve katılımları ile destek verecek tüm meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

33. ANKEM Kongresi’nde birlikte olmak ümidiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Mustafa HACIMUSTAFAOĞLU Prof. Dr. Derya AYDIN